Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dolnośląskie: Tragiczny finał rodzinnej awantury pod Ząbkowicami Śląskimi

Facebook

72-letniej kobiecie zadano rany cięte w okolicach szyi i klatki piersiowej. Napastnikiem był jej 42-letni syn. Po udzieleniu seniorce pomocy policjanci udali się na poszukiwania sprawcy napaści. Prokuratura wciąż wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w jednej z niewielkich miejscowości w pobliżu Ząbkowic Śląskich.

„42-letni mieszkaniec tej miejscowości zaatakował w swoim domu rodzinnym swoją 72-letnią matkę i zadał jej rany cięte w okolicach szyi i klatki piersiowej używając noża. Kobiecie udało się uciec i schronić u sąsiadów przed napastnikiem, tam została wezwana policja”

– powiedział PAP prok. Tomasz Orepuk z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o godz. 8.40. Gdy zjawili się na miejscu, natychmiast udzielili poszkodowanej kobiecie pierwszej pomocy.

„Następnie przyjechało pogotowie ratunkowe, kobieta została zabrana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do pobliskiego szpitala. Z tego co wiem, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo”

– powiedziała PAP asp. szt. Katarzyna Mazurek z KPP w Ząbkowicach Śląskich.

W domu 72-latki policjanci znaleźli ciało 42-latka. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna odebrał sobie życie. W piątek ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli wyjaśnić okoliczności tragedii. Stan zdrowia rannej seniorki nie pozwala na razie na przesłuchanie jej przez prokuratora.

źródło: PAP

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj