Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Druga edycja Skate Night Wrocław już 27 października!

Facebook

Choć niektórzy wieszczą już koniec sezonu rolkarskiego, radzimy nie chować jeszcze sprzętu do szafy. Nadszedł czas, aby znów poczuć dreszczyk emocji i wziąć udział w drugiej edycji Skate Night Wrocław!

Motywem przewodnim wydarzenia będzie Halloween, a najlepiej przebrani uczestnicy otrzymają specjalne nagrody! Przygotujcie swoje wrotki i rolki na niezapomniany wieczór, który odbędzie się 27 października o godzinie 18:00 w Skate Parku przy ul. Legnickiej 65 (Centrum Sportów Ekstremalnych).

Powtórka z rozrywki

Na pierwszej edycji Skate Night Wrocław pojawiło się ponad 400 miłośników sportów wrotkarskich. Tym razem, zamiast na rolkowisku spotkamy się w zadaszonym i specjalnie wystrojonym Centrum Sportów Ekstremalnych przy ul. Legnickiej 65. Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym konkurs na najlepsze halloweenowe przebranie.

Ponadto, na miejscu będzie można skosztować różnorodnych przekąsek z lokalnych foodtrucków. Nie zabraknie również sezonowych, jesiennych napojów. O gorącą atmosferę podczas jesiennego, piątkowego wieczoru zadba profesjonalny DJ z klubową listą przebojów.

Atrakcje dla wszystkich

Podczas Skate Night Wrocław swoje miejsce znajdą również najmłodsi amatorzy jazdy na rolkach. Wydarzenie otworzą warsztaty z nauki i doskonalenia jazdy prowadzone przez doświadczonego instruktora. Miłośnicy konkurencji i zabawy – podobnie jak poprzednio, mogą liczyć na konkursy z nagrodami.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Przyjdźcie w swoich najstraszniejszych kostiumach
i gotowi do zabawy. Impreza potrwa od 18:00 do 22:00.

fot: materiały prasowe/Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

źródło: materiały prasowe

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023