Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rozpoczęła się kolejna edycja Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej

Facebook

To wydarzenie, w którym może wziąć udział każdy lokal gastronomiczny we Wrocławiu. Bez względu, czy jest dużą restauracją, food truckiem czy małym bistro lub barem. W bitwie liczy się przede wszystkim smak i serce do gotowania, a my oceniamy i wybieramy najlepsze danie!

Bitwa składa się z edycji. Każda edycja to inna potrawa, którą lokal może wystawić uczestnikom na czas trwania Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej. Makaron, kotlet schabowy, stek, a może burger? To restaurator decyduje, w której edycji bierze udział. Aby jeszcze bardziej zachęcić uczestników do podróżowania po mieście, każdy lokal zgadza się na udzielenie zniżki -20% na to wybrane danie w trakcie trwania wydarzenia. Posłuchajcie rozmowy naszej reporterki z organizatorką Małgorzatą Braszką.

Pomysł na Wrocławską Bitwę Kulinarną zrodził się w głowach dwóch wrocławskich firm. Redakcji portalu KochamWroclaw.pl oraz twórców aplikacji Runch.pl. Z połączenia miłości do jedzenia oraz Wrocławia oraz z chęci pomocy w odkrywaniu nowych lokali gastronomicznych i wyboru tych najlepszych.

Szczegółowe informacje znaleźć możecie tutaj

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj