Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Złoty Wąs powraca! Ruszył nabór do piątej edycji wydarzenia

Facebook

Złoty Wąs to wydarzenie mające na celu promocje męskiej profilaktyki nowotworowej. W tym roku kampanię wspierać będą Mariusz Kałamaga, Piotr Cyrwus oraz Jarosław Boberek. Zapisy potrwają do 8 października.

/materiały prasowe/Marcin Janiszewski

„Złoty Wąs” składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich są indywidualne zgłoszenia posiadaczy zarostu. Nabór odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.zlotywas.pl i potrwa do 8 października. Następnie jury wybierze posiadaczy sześciu najlepszych zarostów, którzy w niedzielę 15 października wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Laureat Złotego Wąsa 2023 zostanie wybrany spośród nich w internetowym głosowaniu (zamknięcie zbierania głosów nastąpi 18 listopada o godzinie 15). Podsumowanie imprezy odbędzie się tego samego dnia w Centrum Handlowym Magnolia Park. A o godz. 20 w Vertigo Jazz Club we Wrocławiu odbędzie uroczysta gala wydarzenia, gdzie spośród wymienionej szóstki poznamy zwycięzcę.

To nasz mały jubileusz, bo już od pięciu lat zajmujemy się sprawami męskiego zdrowia

– mówi Sebastian Kwietoń, Prezes Fundacji Forum Mężczyzn.

W tym czasie udało się nam „podarować” ponad 1500 badań profilaktycznych panom w różnym wieku. Cały czas pracujemy nad tym, żeby męskie zdrowie przebijało się w „głównym nurcie” dyskusji publicznej i żeby każdy facet wiedział do kogo i jak często się zwracać – oraz przede wszystkim, żeby nie był to temat tabu. Wiemy, że przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, ale wydaje nam się, że pierwsze efekty są już widoczne

– dodaje.

Jednym z elementów tegorocznej kampanii jest spot reklamowy z udziałem Mariusza Kałamagi, Piotra Cyrwusa i tegorocznych finalistów, którego premiera odbędzie się na przełomie października i listopada.

Kalendarium:

  • do 8.10 – nabór uczestników konkursu Złoty Wąs 2023,
  • 14.10. – 15.10  – sesja zdjęciowa finalistów,
  • 03.11. – rozpoczęcie głosowania za pośrednictwem strony www.złotywąs.pl,
  • 18.11. – podsumowanie konkursu Złoty Wąs 2023 wraz z uroczystą galą.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023