Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Gdyby nie Ty… Konkurs w Radiu GRA FM

Facebook

Przed nami walentynki! Z tej okazji przygotowaliśmy małą zabawę. Napiszcie nam za co doceniacie swoją drugą połówkę. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 lutego. Finał konkursu w popołudniowym programie Radia GRA FM.

GDYBY NIE TY… Pewnie nigdy nie znalazłbym pracy… i nigdy nie ogarnąłbym sobie lepszego mieszkania… i nigdy bym nie pojechał do Tajlandii

I tej koszuli nie wyprasował… No nie chwiałoby mi się! GDYBY NIE TY! Życie we dwoje potrafi zmienić się na lepsze! Powiedz nam jakby to było, gdyby ta osoba NIGDY się nie pojawiła!

Do zgarnięcia idealny prezent dla Twojej Walentynki! Zgłoszenie przyjmujemy do 16.02.2024 (do godz. 12:00). Finał konkursu na antenie Radia GRA FM (95.1). Słuchaj nas codziennie, od poniedziałku do piątku!

*Nagrodę codziennie stanowi karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu. Wysyłka nagród do miesiąca od daty wygranej na adres podany przez zwycięzcę.

KONKURS ZAMKNIĘTY. WYNIKI NA ANTENIE RADIA GRA FM 

Magnolia Park

Magnolia Park jest największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Na co składa się 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji prawie 3 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Kontakt

Jak dojechać?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024