Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nerwowe zachowanie i próba ucieczki. Wrocławska policja przejęła ogromne ilości narkotyków

Facebook

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać ponad 2 tys. porcji handlowych. Za ich posiadanie mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/dolnośląska policja/zdjęcie ilustracyjne/

Podczas patrolu w okolicach Nadodrza, funkcjonariusze zwrócili uwagę na nietypowe i podejrzane zachowanie mężczyzny. Policjanci postanowili to sprawdzić. Jak się okazało, w dalszej rozmowie 21-latek dobrowolnie wydał mundurowym podejrzany pakunek z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego, twierdząc, że jest to marihuana.

Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania mężczyzny policjanci znaleźli jeszcze dużo więcej zabronionych substancji. A także przedmioty świadczące o tym, że mógł on nimi handlować. Wśród zabezpieczonych przedmiotów znalazło się ponad 2 tysiące porcji handlowych marihuany, grzyby halucynogenne oraz ciastka również zawierając substancje odurzające.

Z uwagi na okoliczności sprawy oraz uzasadnione podejrzenie handlu środkami odurzającymi prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, do czego ostatecznie przychylił się sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Przy takiej ilości narkotyków, kara może wynieść nawet do 10 lat.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023