Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

POMÓŻ CHORYM DZIECIOM I WYGRAJ GITARĘ MARZEŃ

Facebook

Tegoroczna edycja wrocławskiego Gitarowego Rekordu Świata będzie wyjątkowa nie tylko dlatego, że po raz pierwszy odbędzie się w internecie. Tym razem po raz pierwszy będzie można dołączyć do akcji charytatywnej „Pomagamy REKORDowo” i wygrać niezwykłą GITARĘ.

Została ona przygotowana specjalnie na tę okazję przez Szymona Chwalisza, twórcę legendarnych woodstockowych gitar. Unikatowy instrument będzie super pamiątką tegorocznego bicia rekordu Guinnessa.

Zasada jest prosta – każdy, kto przekaże darowiznę o wartości minimum 25 zł na rzecz Fundacji ZOBACZ MNIE może stać się właścicielem tej oryginalnej gitary. Wszystkie środki zebrane w akcji „Pomagamy REKORDowo” zostaną przekazane ciężko chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji.

Dlaczego ta gitara jest taka niezwykła?

Jest to instrument marki Yamaha model model RevStar RSP20CR – wpadła ona w ręce niezwykłego Artysty – Szymona Chwalisza, który zmaluje na niej wyjątkowy projekt. Będzie to obraz opustoszałego wrocławskiego Rynku w czasach kwarantanny. Miejsca, które od lat gromadzi tysiące ludzi, a teraz jest puste, jak nigdy wcześniej. Gitara jest jednak nie tylko piękną i symboliczną pamiątką z czasów epidemii, ale przede wszystkim naprawdę bardzo wartościowym instrumentem.

Gitarę przekazała firma RIFF

Wpłaty, która upoważnia do wzięcia udziału w konkursie można dokonać na stronie: https://heyjoe.pl/rr_artists/pomagamy-rekordowo-wygraj-niezwykla-gitare-i-wesprzyj-fundacje-zobacz-mnie/

Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich osób, które wpłacą minimum 25 złotych do 3 maja 2020 roku. Wpłaty można też dokonać bezpośrednio na konto Fundacji ZOBACZ MNIE (numer rachunku: 12 1090 2398 0000 0001 4307 1844) z dopiskiem „POMAGAM REKORDOWO”.

Zwycięzcę wyłonimy tydzień po Gitarowym Rekordzie Świata –  8 maja o godz. 14.00 podczas transmisji live na profilu w serwisie Facebook: Gitarowy Rekord Guinnessa (https://www.facebook.com/GitarowyRekord/ )

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj