Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław w doskonałej formie. Wrocławianie wyrównali swój rekord

Facebook

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali po raz szósty z rzędu w tym sezonie. Tym razem trójkolorowi nie dali żadnych szans Piastowi Gliwice. Jedyną, ale za to, jaką bramkę tego dnia zdobył Nahuel.

/fot. fb. Śląsk Wrocław

Początek spotkania zaczął się spokojnie, wrocławianie nie forsowali tempa, jednak widać było, że w pełni kontrolują to, co dzieje się na boisku. Następnie do ataku ruszył Piast, jednakże bez większego skutku. Spotkanie rozkręcało się powoli, aż do 41 minuty, gdy z dystansu huknął Nahuel. Od tego momentu było jasne, że Piast musi się otworzyć. Niestety dla nich zrobili to w najgorszy możliwy sposób. W odstępie zaledwie kilku minut dwoma żółtymi kartkami, w konsekwencji czerwoną, ukarany został Arkadiusz Pyrka.

W drugiej połowie spotkania, piłkarze Śląska niemalże całkowicie oddali inicjatywę rywalom. Jednakże osłabieni goście nie za bardzo wiedzieli co z tą piłką zrobić. W 81 minucie Erik Exposito uderzył z powietrza, a fenomenalną interwencją popisał się Plach. Pod koniec spotkania znowu aktywny był Exposito. Hiszpan najpierw w 92 minucie fatalnie spudłował w bardzo dobrej sytuacji. Następnie chwilę później trafił w słupek, by ostatecznie w 96 minucie przestrzelił rzut karny. Zmarnowane sytuacje jednak nie zemściły się tym razem, a piłkarze Śląska Wrocław odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu, co jest wyrównaniem klubowego rekordu.

Przed szansą na ustanowienie nowego rekordu, a zarazem siódmej ligowej wygranej z rzędu trójkolorowi staną już w sobotę. Wrocławianie zagrają w Poznaniu, ich rywalem będzie Warta.


Autor: Kamil Durkacz

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj