Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„Sobota z Zielonym Wrocławiem” w Parku Tysiąclecia

Facebook

Już jutro we wrocławskim Parku Tysiąclecia w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności i powstania nowej trasu autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór odbędzie się Eko-piknik. Na uczestników wydarzenia czekać będą liczne warsztaty, konkursy z nagrodami i dodatkowe atrakcje.

/materiały prasowe/Wrocław Fashion Outlet

#RazemDoCelu, czyli w drodze do ekomobilności

Eko-piknik odbędzie się w sobotę 23 września w godzinach 12.00-17.00 we wrocławskim Parku Tysiąclecia znajdującym się tuż obok Wrocław Fashion Outlet. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Razem do celu” i będzie poświęcone promocji zrównoważonej mobilności. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji. W tym wymianę elektroodpadów na skrzydłokwiaty (do wyczerpania zapasów), warsztaty upcyklingu/recyklingu, joga pod chmurką. Na miejscu odbędą się również warsztaty na temat tego jak nie marnować żywności. A także jak zakisić warzywa.

Nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych. Jedną z nich będą przygotowane przez Wrocław Fashion Outlet warsztaty dotyczące bezpiecznego poruszania się na rowerze w przestrzeni miejskiej.

Idea ekomobilności jest nam bardzo bliska, dlatego uważamy, że warto przybliżać ją dzieciom już od najmłodszych lat. W związku z tym podczas pikniku odbywającego się 23 września w Parku Tysiąclecia pojawimy się ze stoiskiem, na którym w 20 minutowych cyklach będziemy prowadzić warsztaty dla najmłodszych na temat bezpiecznej jazdy na rowerze. Dzieci nie tylko poznają przepisy i najważniejsze znaki drogowe, ale też będą mogły sprawdzić zdobytą wiedzę poruszając się po specjalnej tablicy magnetycznej prezentującej różne układy skrzyżowań, chodników i ścieżek rowerowych […]

– informuje Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

Organizatorzy pikniku zaplanowali też liczne konkursy. W tym koło fortuny czy quiz poświęcony wiedzy na temat ekologii, w którym do wygrania będzie m.in. hulajnoga elektryczna, rower czy smartwatch. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wrocław Fashion Outlet – przystanek moda

Eko piknik to doskonała okazja do świętowania Europejskiego Tygodnia Mobilności oraz uruchomienia nowej trasy tramwajowo-autobusowej na Nowy Dwór. Najnowsze linie tramwajowe o numerach 13 i 23 zatrzymują się na przystanku Rogowska P+R, znajdującym się niedaleko Wrocław Fashion Outlet.

Uruchomienie linii tramwajowej na Nowy Dwór to możliwość dotarcia do naszego centrum komunikacją miejską, ale przede wszystkim ogromna korzyść dla środowiska. Jesteśmy propagatorami zrównoważonego rozwoju i transportu, co przejawia się w prowadzonych przez nas inicjatywach. Wśród nich można wymienić WROwerowy Serwis, czyli akcję, podczas której zachęcamy do zmiany czterech kół na dwa i pomagamy w tym wrocławianom oferując im darmowy przegląd ich rowerów na wiosnę

– wyjaśnia Katarzyna Warzecha.

Z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności i uruchomienia linii tramwajowej na Nowy Dwór Wrocław Fashion Outlet przygotował akcję specjalną dla swoich klientów.

Przez cały wrzesień na klientów, którzy dotrą do nas ekologicznym środkiem transportu – komunikacją miejską, rowerem, hulajnogą etc., czekać będzie upominek w postaci doładowania konta naszego programu lojalnościowego Fashion Club kwotą 20 zł. Z bonusu można będzie skorzystać raz w tygodniu – wystarczy udać się do naszego Punktu Informacyjnego i okazać zdjęcie z przejazdu, bilet komunikacji miejskiej czy nawet krótką relację z podróży. W ten sposób chcemy promować ekomobilność i zachęcać do korzystania ze zrównoważonego transportu

– dodaje przedstawicielka Wrocław Fashion Outlet.

/materiały prasowe/Wrocław Fashion Outlet

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj