Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zobacz torbę na zdjęciu, bo może ją skojarzysz i pomożesz policji w ustaleniu matki porzuconego noworodka

Facebook

Funkcjonariusze z Wrocławia publikują zdjęcia charakterystycznej torbie turystycznej, w której tydzień temu, 8 marca, ktoś przyniósł dziecko do okna życia. Przypomnijmy: gdy do okna przyszła jedna z sióstr Boromeuszek, niemowlę płci żeńskiej nie dawało już oznak życia. Prokuratura wstępnie ustaliła, że Martynka była prawdopodobnie wcześniakiem, teraz śledczy sprawdzają procedury.

Oto komunikat policji:

Mając na uwadze to, że kobieta może obecnie potrzebować pomocy medycznej lub psychologicznej prosimy matkę dziecka o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław – Ołbin (numer telefonu oficera dyżurnego – 71/340-43-06) lub kontakt pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

Jednocześnie zwracamy się również z prośbą o kontakt do osób, które być może posiadają informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości, miejsca pobytu matki dziecka. Ponieważ dziecko zostało przyniesione do Okna Życia w torbie turystycznej koloru czarnego z zielonym obszyciem, prosimy o kontakt również osoby, które rozpoznają torbę widoczną na zdjęciu.

Policja zapewnia dyskrecję.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024