Radio Gra Wrocław

Darmowe wejściówki na spływ pontonem po Dolinie Bystrzycy. Sprawdź szczegóły

Centrum Rekreacji Przystań Złotniki rozdaje darmowe wejściówki na spływ pontonowy po Dolinie Bystrzycy. Celem wydarzenia jest promocja spływów pontonowych oraz Doliny Bystrzycy we Wrocławiu jako miejsca do uprawiania rekreacji i odpoczynku na łonie natury. Co trzeba zrobić?

/materiały prasowe

Centrum znajduje się w Leśnicy/Złotnikach przy ulicy Skoczylasa nad brzegiem Bystrzycy. Ekipa Przystani Złotniki specjalizuje się w organizacji spływów pontonowych i kajakowych po rzece Bystrzyca w obszarze Parku Krajobrazowego Dolny Bystrzycy.

Spływy pontonowe odbywają się po malowniczym pięciokilometrowym odcinku rzeki Bystrzyca pomiędzy dwoma wrocławskimi osiedlami Jarnołtowem i Leśnicą. Na start uczestnicy przewożenie są autokarem. Spływ odbywa się na dużych pontonach i jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Po spływie na przystani palą się ogniska, gdzie można spędzić czas na piknikowaniu z rodziną lub grupą przyjaciół.

Spływy kajakowe odbywają się na dłuższym odcinku. Trasa, która prowadzi z Katów Wrocławski do Wrocławia mierzy 19 km długości. Średni czas na jej pokonanie to około 4-5 godzin. Pierwsza część wiedzie rzeką Strzegomką.

Szlak nosił niegdyś nazwę Dwóch Sióstr (Zwilingschwester Kanuweg) – rzeki niczym dwie sisotry wiją się równolegle do siebie w obszarze Parku Krajobrazowego.

Przygoda rozpoczyna się na Przystani Złotniki, z której przewozimy wszystkich uczestników autokarem na start spływu. Spływ zabezpieczają doświadczeni instruktorzy. Po spływie ognisko z kiełbaskami na Przystani Złotniki – która, również w przypadku spływów pontonowych, jest jednocześnie metą spływu

– czytamy w komunikacie organizatorów.

Na przystani są organizowane spływy dla grup szkolnych z ogniskiem, imprezy firmowe w weekendy spływy dla osób indywidualnych. Można do nas dojechać komunikacją miejską (Pętla Leśnica)

– dodają.

/Adam Dudziński z Centrum Rekreacji Przystań Złotniki

Kto może otrzymać darmowe bilety?

  • Szkoły
  • Uczniowie
  • Parafie
  • Kluby sportowe
  • Organizatorzy pożytku publicznego
  • Osoby prywatne

Jak wziąć udział?

Aby otrzymać darmowe bilety należy napisać maila na adres:

W mailu należy opisać cel w jakim zostaną wykorzystane bilety w tym: termin, miejsce, ilość uczestników oraz ilość wnioskowanych biletów. Maksymalna ilość to 50 biletów na jednostkowy event.

Transakcja wiązana – otrzymujący bilety zobowiązuje się do linkowania profilu Centrum Rekreacji Przystań Złotniki oraz Radio GRA Wrocław  przy relacji z wydarzenia w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Tiktok) oraz umieszczeniu loga oraz informacji o tym, że bilety są podarowane przez Przystań Złotniki podczas eventu.

Ilość darmowych biletów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ważne

Darmowe bilety są biletami dla jednej osoby na spływ pontonowy Bystrzycą z Jarnołtowa do Leśnicy we Wrocławiu i mogą być wykorzystane w okresie wakacji tj. 22.06.2024-02.09.2024

Darmowe bilety są do wykorzystania tylko przy rezerwacjach indywidualnych. Nie dotyczą rezerwacji dla grup zorganizowanych, grup szkolnych, grup firmowych.

Bilety mogą być zrealizowane jedynie za pomocą serwisu internetowego na stronie www.travel-project.pl

Regulamin akcji dostępny jest na stronie TUTAJ

Zachęcamy również do zajrzenia na STRONĘ PRZYSTANI ZŁOTNIKI