Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Straż Graniczna: Przewoził kilogram narkotyków w samochodzie [FILM]

Facebook

W trakcie rutynowej kontroli drogowej funkcjonariusze SG z placówki w Kłodzku zatrzymali mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego, w którego samochodzie znaleziono narkotyki o szacunkowej wartości 45 tysięcy złotych.

/fot. Straż Graniczna

Do zdarzenia doszło na początku września. Podczas jednej z rutynowych kontroli funkcjonariusze Straży Granicznej w Kłodzku na Dolnym Śląsku zatrzymali samochód osobowy marki Audi na polskich numerach rejestracyjnych. Autem kierował 29-letni Polak, który w bagażniku samochodowym przewoził susz roślinny. Jak się później okazało była to marihuana o wadze 1 kilograma i szacunkowej wartości 45 tysięcy złotych.

29-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków narkotycznych. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego. A także zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w kwocie 10 tysięcy złotych.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych Polakowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023