Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Trwa nabór wolontariuszy do akcji „Czysta Odra”

Facebook

Akcję można przeprowadzić w dowolnym terminie. Jej finałowe wydarzenia odbędą się od 26 kwietnia do 5 maja. Do tej pory zgłosiło się już ponad 20 tysięcy wolontariuszy i wolontariuszek.

czysta odra
/fot. fb. Akcja Czysta Odra

Akcja będzie prowadzona od źródeł w czeskich Morawach aż po Bałtyk i Zalew Szczeciński oraz na wielu dopływach Odry. We Wrocławiu wydarzenie koordynuje Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA.

Jak wziąć udział?

Akcja „Czysta Odra” odbędzie się od 26 kwietnia do 5 maja. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, wystarczy jedynie zorganizować grupę wolantriuszek i wolontariuszy.

Swoje zgłoszenia można przesyłać na adres Stowarzyszenia EKO-UNIA:

Kto może wziąć udział?

Mieszkańcy, organizacje, sołectwa, gminy, firmy, szkoły z nadodrzańskich miejscowości oraz z dopływów Odry na tym terenie, czyli np: Opola, Brzegu, Oławy, Wrocławia, Brzegu Dolnego, Lubiąża, Ścinawy, Chobieni, Głogowa, Bytomia Odrzańskiego i Nowej Soli mogą zgłaszać swoje akcje do Anny Adamczyk.

W przypadku chęci zgłoszenia swojej akcji z innych (niż wymienione powyżej) terenów należy skontaktować się z głównym organizatorem Akcji: Dominkiem Dobrowolskim, tel. 697092978, dominik@cycling-recycling.eu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024