Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rusza „Wrocławski Salon Maturzystów” na Politechnice Wrocławskiej

Facebook

Spotkania mają pomóc uczniom przygotować się matury, a także zwrócić uwagę na co kierować się przy wyborze studiów. Spotkania z ekspertami zaplanowano na 12 i 13 września w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Wstęp wolny.

/materiały prasowe/Politechnika Wrocławska/

Wydarzenie przeznaczone jest nie tylko dla przyszłorocznych maturzystów, ale także dla uczniów młodszych klas oraz nauczycieli, pedagogów szkolnych i doradców edukacyjno-zawodowych.

W programie imprezy znalazły się m.in. porady zawodowe i inspirujące spotkania dla osób wybierających właśnie swój przyszły kierunek studiów. A także spotkania z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych. Spotkania dotyczyć będą deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

W ramach części targowej przedstawione zostaną oferty uczelni i szczegółowe wymogi rekrutacji na studia na rok akademicki 2024/25. Uczestnicy otrzymają także bezpłatną publikację, która od ponad 30 lat pomaga kandydatom w wyborze kierunku studiów i uczelni. To tak zwany „Informator dla Maturzystów 2024”.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 w budynku D-20 (ul. Janiszewskiego 8). Organizatorem jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Podczas spotkania obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez stronę INTERNETOWĄ.

/materiały prasowe/Politechnika Wrocławska

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj