Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Gratka dla fanów Śląska. Piłkarze będą sprzedawać bilety

Facebook

W piątek piłkarze Śląska staną przed kolejnym wyzwaniem. Na Tarczyński Arena zmierzą się z Cracovią. Dzisiaj od godz. 17 do godz. 20 w role bileterów wcielą się Yehor Matsenko i Jakub Jezierski. Trójkolorowi na kibiców będą czekać w Centrum Kibiców Śląska Wrocław przy ul. Piłsudskiego 44.

/Biuro Prasowe WKS Śląsk Wrocław SA

Kibice i piłkarze Śląska szykują się do piątkowego meczu – na własnym boisku wrocławianie zagrają z Cracovią. Wrocławianie po pokonaniu ŁKS-u i korzystnych wynikach bezpośrednich rywali w walce o czołowe lokaty wrócili na pozycję wicelidera. Ewentualne zwycięstwo, przynajmniej do sobotniego meczu Jagiellonia vs. Korona – pozwoli WKS-owi wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli.

By zdobyć trzy punkty niezbędne będzie wsparcie kibiców, którzy w tym sezonie licznie wypełaniają trybuny Tarczyński Arena Wrocław. Średnia liczba widzów to ponad 21 tysięcy. Drużyna liczy, że znów fani poniosą ją do wygranej! Jesienią w Krakowie Śląsk pokonał Pasy 1:0, mimo kończenia meczu w „9” po dwóch czerwonych kartkach. Jedną z nich obejrzał wóczas Yehor Matsenko, który w ostatnim meczu w Łodzi również musiał przedwcześnie opuścić boisko. Stało się to jednak w wyniku dwóch żółtych kartek i Yehor, który strzelał gole w dwóch ostatnich spotkaniach, będzie mógł w piątek wystąpić na boisku.

Obok Ukraińca w Centrum Kibiców Śląska Wrocław pojawi się Jakub Jezierski. Wychowanek WKS-u wiosną dostaje coraz więcej szans od Jacka Magiery, a w niedawnym meczu z ŁKS-em zaliczył asystę przy kluczowej bramce na 2:1.

Bilety na piątkowe spotkanie można kupować on-line oraz w kilkunastu punktach stacjonarnych. Dzisiaj wejściówki będzie można jednak kupić bezpośrednio od piłkarzy trójkolorowych. W godzinach 17-18:30 w Centrum Kibiców przy ul. Piłsudskiego 44. Na miejscu oprócz wejściówek, będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie, a także chwile porozmawiać.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024