Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

10 Tarnogajski Pchli Targ już w sobotę

Facebook

Ostatni w tym roku pchli targ organizowany przez Przyjazny Tarnogaj odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 października, przed Szkołą Podstawową nr 9 przy Nyskiej 66. Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, takich jak warsztaty z wykonywania szablonów, które posłużą do malowania ubrań czy nauka pierwszej przedweterynaryjnej pomocy dla zwierząt.

Na Tarnogajskim Pchlim Targu można kupić bądź sprzedać niemal wszystko: ubrania, zabawki, bibeloty, książki, płyty, kasety a nawet drobne meble. Wstęp jest wolny zarówno dla kupujących jak i sprzedających, jednak organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie chęci wystawienia się poprzez stronę: www.przyjaznytarnogaj.pl/pchli-targ

– Ostatnie dwie edycje przyciągnęły do nas tłumy. Nas jednak jeszcze bardziej cieszy, że po raz kolejny udała nam się świetnie współpraca ze szkołą i radą rodziców. Zdecydowanie stawiamy na integracyjny charakter tego wydarzenia – mówi Basia Rogalińska ze stowarzyszenia Przyjazny Tarnogaj. – Bo Tarnogajski Pchli Targ przede wszystkim ma integrować sąsiadów. Choć oczywiście znalezienie nowych domów dla niepotrzepanych nam już rzeczy też ma znaczenie. W końcu #TarnogajNieMarnuje!

Oprócz stanowisk sprzedażowych odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje. O 11 Vogel Paintings pokaże jak przygotować szablon dzięki któremu ozdobimy naszą starą odzież, by wyglądała jak nowa.

– Uczestnicy wytną swój własny wzór, który potem będą mogli nanieść na ubranie lub torbę. – mówi Maciek Vogel – Warto wziąć ze sobą ubranie, które już się nam znudziło lub które chcielibyśmy odmienić. Jeśli nic takiego w szafie nie znajdziecie to może być też bawełniana torba – w razie czego egzemplarz takiej będziemy mieć dla Was.

Na miejscu pojawi się także Animal Patrol Straży Miejskiej, która przygotuje zarówno atrakcje dla dzieci jak i warsztaty niesienia pierwszej pomocy zwierzętom.

Oprócz wystawców na TPT swoje stoisko będzie mieć także Rada rodziców z SP nr 9 na którym kupimy ciasta oraz kawę, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły.

Tarnogajski Pchli Targ, 9 października 2021 (sobota), od 10 do 14.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj