Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

2 sierpnia – zmiany w komunikacji tramwajowej na Powstańców Śląskich

Facebook

2 sierpnia ma rozpocząć się kolejny etap wymiany rozjazdów tramwajowych na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Śląskich i alei Hallera. Od poniedziałku planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 6, 7, 20, 23, 70, 73 i 74.

Linia 6

Tramwaje linii 6 będą kursowały w relacji Kowale – Grabiszynek – Kowale przez ulicę Świdnicką, Powstańców Śląskich i aleję Hallera.

Linia 7

Tramwaje linii 7 będą kursowały w relacji Poświętne –  Grabiszyńska (Cmentarz) – Poświętne przez ulicę Świdnicką, Powstańców Śląskich, aleję Hallera i ulicę Grabiszyńską.

Linia 20

Tramwaje linii 20 powrócą na trasę Oporów –  Leśnica –  Oporów, ale będą kursowały od ulicy Legnickiej w obu kierunkach przez ulicę Śrubową, nową trasę autobusowo-tramwajową, pl. Orląt Lwowskich, pl. Legionów, ulicę Piłsudskiego, Powstańców Śląskich, aleję Hallera i ulicę Grabiszyńską.

Linia 23

Tramwaje linii 23 powrócą na trasę Kromera –  Wrocławski Park Przemysłowy –  Kromera, ale będą kursowały od ulicy Legnickiej w obu kierunkach od placu Dominikańskiego przez ulicę Piotra Skargi, Teatralną, Świdnicką, Podwale, plac Orląt Lwowskich, nową trasę autobusowo-tramwajową do pętli przy ulicy Robotniczej.

Linia 70

Tramwaje linii 70 będą kursowały w relacji Osobowice –  FAT –  Osobowice przez ulicę Powstańców Śląskich i aleję Hallera.

Linia 73

Linia 73 zostanie zlikwidowana.

Linia 74

Tramwaje linii 74 będą kursowały w relacji Osobowice – FAT – Osobowice przez plac Legionów i ulicę Grabiszyńską.

Linia autobusowa 702

Linia 702 zostanie zlikwidowana.

Bilety jednorazowe i okresowe 2 sierpnia

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 6 lub 7 będą mogli kontynuować podróż tramwajem linii 2 lub 17 oraz autobusami linii D na odcinku Arkady (Capitol) –  Krzyki/Klecina. Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut.

Czytaj też: W weekend tramwaje nie jeżdzą ul. Powstańców Śląskich

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 2 lub 17 będą mogli kontynuować podróż tramwajem linii 6 lub 7 oraz autobusami linii D na odcinku Arkady (Capitol) –  Krzyki/Klecina. Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut.

Przypominamy, że pasażerowie posiadający bilet na daną linię okresową mogą podróżować:

  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj