Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Weekendowa zmiana na ul. Długiej. Będzie objazd

Facebook

W związku z pracami w pobliżu wiaduktu kolejowego przy ulicy Długiej od godziny 20 w piątek 25 września do godziny 5 rano w niedzielę (27 września) kierowcy jadący w kierunku Kozanowa będą zmuszeni pojechać objazdem od ulicy Długiej przez Łęczycką, Poznańską, Ścinawską i Gnieźnieńską do Starogroblowej - informuje ZDiUM.

Trasę na kilkadziesiąt godzin zmienią także autobusy MPK. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu na potrzeby budowy trasy tramwajowej, od godziny 20:00 dnia 25 września 2020 roku (piątek) do godziny 5:00 dnia 27 września 2020 roku (niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych C, 103, 104, 122, 127, 128 i kursów nocnych linii 245.

Autobusy linii C i 128 jadące z placu Grunwaldzkiego lub Psiego Pola w kierunku Popowic będą kursowały objazdem od ulicy Długiej przez ulice Łęczycką, Poznańską, Ścinawską i Gnieźnieńską do Starogroblowej. W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały dotychczasowym objazdem.

Autobusy linii 103, 104, 122, 127 oraz kursy nocnej linii 245 jadące od strony pl. Jana Pawła II w kierunku Popowic zostaną skierowane objazdem od przystanku „Litomska (ZUS)”, który zlokalizowany jest przy ulicy Poznańskiej, z powrotem ulicą Poznańską (autobusy zawrócą na skrzyżowaniu z ul. Łęczycką), Ścinawską i Gnieźnieńską do ul. Starogroblowej. W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały dotychczasowym objazdem. Przystanek „Popowice (stacja kolejowa)” w kierunku Popowic, Gądowa i Kozanowa zostanie czasowo przeniesiony z ulicy Starogroblowej na ulicę Popowicką za wiaduktem kolejowym w kierunku Popowic.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj