Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

32 latek, który zaatakował dziennikarki usłyszał zarzuty

Facebook

Mężczyzna zatrzymany w związku z atakiem na dziennikarkę usłyszał dziś zarzuty. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu zabronione środki odurzające i dopingujące, a także ujawnili przerobiony numer VIN w użytkowanym przez niego pojeździe.

Wrocławscy policjanci przedstawili zarzuty zatrzymanemu wczoraj mężczyźnie. Przypomnijmy, że jest on podejrzany o zaatakowanie dziennikarki na jednym z protestów. Do zdarzenia doszło w środę na ulicy Kazimierza Wielkiego. Kobieta została popchnięta, w wyniku czego straciła równowagę i upadła. 

 

32-letni napastnik wpadł w ręce policjantów na jednej z ulic wrocławskiego Grabiszynka. W ustaleniu jego tożsamości nie przeszkodziło kryminalnym to, że podczas zdarzenia miał zakrytą twarz. Dziś w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu 32-latek usłyszał zarzuty i będzie też doprowadzony do prokuratury.

– Dodatkową okolicznością jest to, że policjanci w toku przeszukania jego mieszkania ujawnili i zabezpieczyli zabronione środki odurzające i dopingujące. Zabezpieczyli także pałkę teleskopową, urządzenia elektroniczne, młynki do mielenia marihuany i kilkanaście tysięcy złotych. Podejmując dalsze czynności w tej sprawie, wrocławscy kryminalni ujawnili ingerencję w pole numeryczne użytkowanym przez niego pojeździe, polegające na przerobieniu numeru VIN. Osobowe Audi trafiło zatem na policyjny parking w celu wykonania dalszych sprawdzeń – mówi sierż. szt. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji. 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2023