Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Aquapark przywitał dwumilionowego gościa w tym roku

Facebook

Tym razem jubileuszowym gościem został Tobiasz Zajusz, który na co dzień mieszka i pracuje we Wrocławiu. Raz w tygodniu odwiedza Aquapark, a tym razem został dwumilionowym klientem, który otrzymał roczny karnet VIP.

/materiały prasowe/Aquapark Wrocław

Obiekt przy ulicy Borowskiej działa od 2008 roku. W tym roku świętował swoje 15 urodziny. Z roku na rok Aquapark zmienia się i rozrasta, przybywa atrakcji oraz gości. W roku 2022 padł rekordowy wynik frekwencji 30 grudnia Aquapark po raz pierwszy w historii przywitał dwumilionowego klienta. Jak pokazują statystyki i porównania w 2023 roku frekwencja jest jeszcze wyższa. Dlatego dwumilionowy klient pojawił się wcześniej.

 To dla nas olbrzymie wyróżnienie i odpowiedzialność. I powód do ciągłego rozwoju. Bo jeśli jest więcej gości to powiększamy liczbę atrakcji. Cieszę się, że Aquapark jest coraz chętniej wybierany i odwiedzany przez naszch gości. Cały czas się rozwijamy i powiększamy atrakcje w naszym obiekcie na ul. Borowskiej oraz jesteśmy coraz bliżej mieszkańców Wrocławia. Nasz drugi obiekt na ul. Polnej 10 w lipcu obchodził swoje pierwsze urodziny, a teraz wykańczamy kolejny mini Aquapark na Zakrzowie, który będzie dostępny dla mieszkańców już w przyszłym roku

– mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

Tobiasz Zajusz okazał się dwumilionowym gościem w 2023 roku, był bardzo zaskoczony. Jak mówi jest klientem Aquaparku, korzysta z basenów oraz Saunarium przyjemniej raz w tygodniu odwiedza obiekt. Studiował dziennikarstwo.

Przychodzę raz w tygodniu na basen i na sauny. Bardzo się cieszę i dziękuję. Teraz moje największe osiągnięcie to to, że zostałem dwumilionowym klientem. Pracuje w Amazonie, studiowałem dziennikarstwo

– cieszył się Tobiasz Zajusz.

/materiały prasowe/Aquapark Wrocław

Szczęśliwiec otrzymał od Wrocławskiego Parku Wodnego roczny karnet VIP. Dzięki niemu można przebywać cały dzień, bez ograniczeń czasowych i korzystać ze wszystkich stref Aquaparku.

Nowe atrakcje dla gości Aquaparku

Wrocławski Park Wodny może odwiedzać tak wielu gości, dzięki prowadzonym niemal bez przerw rozbudowom. W 2020 roku oddano do użytku dwa nowe baseny zewnętrzne o łącznej pow. 700m2 lustra wody wraz z letnim wejściem kasowym i szatnią z zapleczem sanitarnym. W 2022 powstała całkowicie nowa Wioska Saunowa. Znajdują się w niej sauny, wypoczywalnia i zaplecze sanitarne. We wrześniu tego roku Wioska Saunowa została połączona z ogrodem, dzięki czemu Saunarium zyskało nowy piękny ogród o łącznej powierzchni ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych. Powstały również nowe atrakcje grota śnieżna, palenisko oraz punkt gastronomiczny.

W tym roku nowe atrakcje wzbogaciły również ofertę strefy rekreacyjnej. Pojawiły się dwie nowe zjeżdżalnie, które cieszą się ogromną popularnością, nie tylko wśród najmłodszych. Na terenach zewnętrznych powstała plaża, plac zabaw statek piracki dla dzieci, a w strefie Chill Out nowe leżaki.

Oczkiem w głowie jest dla nas budowa kolejnego Aquaparku – przy ulicy Wilanowskiej. Ten obiekt będzie bliźniaczo podobny do Brochowa. Budowa idzie zgodnie z planem i sam obiekt zostanie oddany do użytku wiosną przyszłego roku. Obiekt będzie bardzo nowoczesny – między innymi wyposażony w pompy ciepła i ogniwa fotowoltaiczne, które w przypadku optymalnych warunków zapewnią obiektowi niezależność energetyczną

– opisuje prezes Grzegorz Kaliszczak.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024