Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Aquapark Wrocław rusza z kolejną edycją Szkoły Pływania

Facebook

Rusza kolejna edycja Szkoły Pływania w Aquaparkach przy ulicy Borowskiej i Brochowie. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla tych, którzy kontynuują naukę pływania oraz dla osób rozpoczynających swoją przygodę z basenem.

/materiały prasowe/Aquapark Wrocław

Zajęcia pływacie w Aquapark Wrocław odbywać się będą na Dziecięcej Zatoce (grupy wiekowe 4. miesiące – 6 lat). A także w Basenie Pływackim (grupy wiekowe powyżej 6 lat).

Zajęcia będą łączyć zabawę z nauką pływania, dzięki nim dzieci oswoją się z wodą oraz będą mogły poprawić swoją motorykę. Z kole starsze dzieci nauczą się bezpiecznego zachowania nad wodą, poznają podstawy pływania i podszkolą swoją technikę. Poziom będzie dostosowany do umiejętności. W kolejny etapie dzieci nauczą się pływania stylowego oraz pokonują coraz większe odległości, poznając elementy treningu sportowego. Podczas trwania kursu będzie można wyrobić kartę pływacką.

Grupy wiekowe

  • Dzieci – do 4. roku życia – mogą wejść na teren obiektu z dwójką opiekunów i uczestniczą w 30-minutowych zajęciach. Warto pamiętać, że tylko jeden rodzić może przebywać z maluchem w basenie. Po zakończonych zajęciach mogą pozostać na terenie obiektu przez kolejnych 120 minut! Zatem łączny czas pobytu w Aquaparku to 2,5 godziny. Co ciekawe, pod koniec 2-miesięcznego cyklu nauki maluchy uczestniczą w podwodnej sesji zdjęciowej!
  • Starsze dzieci – od 4. roku życia – pozostają pod opieką jednego opiekuna. Ich zajęcia wydłużają się do 45 minut, po których mogą pozostać na terenie obiektu przez kolejne 105 minut. Łączny czas wizyty w Aquaparku to 2,5 godziny.
  • Z kolei osoby powyżej 16. roku życia – wchodzą na obiekt bez opiekuna i także po 45-minutowych zajęciach mogą jeszcze przez 105 minut korzystać z parku wodnego.

W Aquapark Brochów zajęcia odbywają się na Basenie Dziecięcym ( dzieci w grupie wiekowej 4.miesiące – 6 lat) oraz w Basenie Rekreacyjnym (dzieci powyżej 6 lat).

  • Dzieci do 4. roku życia odbywają zajęcia 30- minutowe, po których mogą zostać na basenie przez 60 minut. Czas pobytu w Aquapark Brochów to 1,5 godziny.
  • Starsze dzieci powyżej 4. roku życia odbywają zajęcia 45-minutowe z instruktorem, po których mogą zostać w strefie basenów rekreacyjnych przez kolejne 45 minut.

Zapisów można dokonać poprzez sklep internetowy.

Lekcje odbywać się będą raz w tygodniu. Więcej informacji na temat kursu znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj