Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Autostrada A4 przejezdna po wypadku trzech samochodów osobowych [AKTUALIZACJA]

Facebook

Do zdarzenia doszło po godzinie 11 między węzłami Brzeziemierz i Wrocław Wschód, na jezdni w kierunku Wrocławia.

/zdjęcie ilustracyjne

14:20

Autostrada A4 między Opolem a Wrocławiem jest już przejezdna po wypadku, do którego doszło we wtorek przed południem. Przedstawiciele GDDKiA poinformowali, że służby uporały się już z usuwaniem skutków zdarzenia. Bilans wypadku to trzy osoby ranne.

O godz. 13.41 usunięte zostały skutki wypadku między węzłami Brzezimierz i Wrocław Wschód. O godz. 11.17 doszło tam do zderzenia trzech samochodów, w wyniku czego trzy osoby zostały ranne.

Po wypadku jezdnia w kierunku Wrocławia była zablokowana, kierowcy korzystali z objazdu przez węzeł Brzezimierz. Później odblokowano pas awaryjny. Na miejscu pojawił się zator, który sięgał 7 km.

_________________________________________

13:11

Wprowadzono ułatwienia dla kierowców po wypadku na autostradzie A4, do którego doszło po godz. 11 między węzłami Brzezimierz i Wrocław Wschód. Osoby jadące od strony Opola do Wrocławia kierowane są objazdem przez węzeł Brzezimierz, kierowcy stojący w korku mogą korzystać z pasa awaryjnego.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 11.17 między węzłami Brzeziemierz i Wrocław Wschód, na jezdni w kierunku Wrocławia. W wyniku blokady drogi kierowcy utknęli w kilkukilometrowym korku. Obecnie ruch kierowany jest przez węzeł Brzezimierz, skąd można kontynuować podróż przez dw nr 346 a następnie dk nr 94. Otwarto też pas awaryjny, aby rozładować ruch.

Początkowo służby informowały, że w wypadku poszkodowana została jedna osoba. Według najnowszych informacji w zdarzeniu ranne zostały 3 osoby. Utrudnienia mogą potrwać ok. 5 godz.

_________________________________________

12:10

Jedna osoba została ranna. Droga w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Korek sięga od węzła Brzezimierz, skąd możliwy jest objazd drogą wojewódzką nr 346 a następnie drogą krajową nr 94. Utrudnienia mogą potrwać około 5 godzin.

źródło: PAP

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj