Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dni Seniora Wrocław 2023

Facebook

Już po raz 14. Wrocław świętuje Dni Seniora. Od 8 września do 19 października na społeczność senioralną i mieszkańców miasta czekają różnorodne wydarzenia edukacyjne, kulturalne, sportowe i zdrowotne.

/mat. prasowe WCRS/

WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie Dni Seniora już dziś! Przez wrocławski Rynek przejdzie Marsz Kapeluszy. To widowiskowe wydarzenie przyciąga każdego roku tysiące seniorów, prezentujących się w oryginalnych stylizacjach.

Harmonogram inauguracji Dni Seniora – 8 września (piątek), pl. Solny/pl. Gołębi (Rynek) w godz. 10:00 – 17:00

  • godz. 10:00 stanowiska informacyjno-edukacyjne, pokazy taneczne grup senioralnych,
  • godz. 11:30 Marsz Kapeluszy wokół Ratusza,
  • godz. 12:00 uroczysta inauguracja z udziałem Prezydenta Wrocławia oraz Senioralnej Pary Królewskiej, wręczenie statuetek dla „Przyjaciół Seniorów” i certyfikatów „Miejsc Przyjaznych Seniorom”, wręczenie nagród laureatom konkursów „Wrocław seniorów wita, o kapelusz i muszkę pyta”, „Młodzi duchem, dojrzali stażem” oraz „Smart Senior”
  • godz. 13:00 koncert największych przebojów w wykonaniu Andrzeja Cierniewskiego, popularnego i lubianego, energetycznego muzyka
  • godz. 14:00-17:00 Prywatka z Radiem Pogoda! Gospodarzami muzycznego spotkania będą: Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer, którzy zapewnią wyjątkową atmosferę, przeprowadzą konkursy z nagrodami i zaproszą do tańca fanów najpiękniejszych melodii z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych.

Wydarzenie jest bezpłatne, nie obowiązują zapisy.

Szczegóły o Dniach Seniora 2023 znajdziecie tutaj oraz w Punkcie Informacyjnym, pl. Dominikański 6, pok. nr 15, (tel. 71 344 44 44).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj