Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dwudniowe bezpłatne porady prawne

Facebook

Wielu radzi, ale nie każdy potrafi... W ważnych sprawach warto zapytać specjalistę. W piątek i w sobotę we Wrocławiu odbędzie się akcja "Radca prawny radzi".

fot. AJEL / pixabay.com

Podczas niej mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska i okolic będą mogli liczyć na bezpłatną pomoc prawną.

Do radcy prawnego można zgłosić się z każdą sprawą. Doradzamy prawnie we wszelkich aspektach takich samych jak adwokaci. To jest w prawie cywilnym, administracyjnym, karnym, gospodarczym. Będzie można uzyskać od nas uzyskać porady w zakresie prawa pracy, spadkowego, rodzinnego. Będziemy również doradzać w kwestii zawierania umów przez internet, składania reklamacji, będziemy doradzać w kwestiach prawa autorskiego i naruszeń w sieci.

Mamy tendencję do weryfikowania i sprawdzania inforamcji od znajomych, od rodziny, radzenia się od tych osób jak również werfikowania pewnych informacji prawnych w internecie…

Bardzo często odkładamy decyzję do tego, żeby sięgnąć po fachową pomoc prawną od profesjonalnego prawnika jakim jest radca prawny. To jest często mylne przekonanie…

mówiła radca prawny Marta Kruk, rzecznik prasowa Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Radców będzie można spotkać jutro i w sobotę w 2 lokalizacjach – na wrocławskim Placu Solnym oraz na Placu Nowy Targ. Będą dostępni w godzinach od 10 do 17.

Mateusz Czmiel

Mateusz Czmiel

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj