Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Erik Exposito z klocków LEGO? Jego figurkę będzie można wylicytować podczas KlockoMANI

Facebook

Erik Exposito, zbudowany z klocków LEGO? Figurkę z jego podobizną będzie można wylicytować podczas klockoMANII na Tarczyński Arena Wrocław. Dochód przeznaczony zostanie na zmagającego się z zaburzeniami neurorozwojowymi Franka Paradzieja z Wrocławia.

/fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

KlockoMANIA to największe w Polsce wydarzenie dla fanów słynnych klocków LEGO. Jego głównym celem jest edukacja poprzez zabawę. A także pokazanie dzieciom (i nie tylko), że można spędzać atrakcyjnie czas z dala od urządzeń elektronicznych i „ekranów”, dodatkowo współpracując i bawiąc się wspólnie.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia na Tarczyński Arena Wrocław, czyli obiekcie, na którym swoje domowe mecze gra Śląsk Wrocław z Erikiem Exposito. To właśnie hiszpański napastnik WKS-u został jednym z ambasadorów wydarzenia i doczekał się własnej figurki, zbudowanej z klocków.

/fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Winietę kapitana Śląska z podpisem można będzie wylicytować, podobnie jak koszulkę wrocławskiej drużyny z podpisami zawodników, podczas aukcji charytatywnej w trakcie klockoMANI. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na pomoc dla Franka Paradzieja z Wrocławia. Chłopiec jest w spektrum autyzmu, dodatkowo zmaga się zaburzeniem integracji sensorycznej, nieprawidłowym napięciem mięśniowym oraz zaburzeniem rozwoju mowy. Celem zbiórki jest podanie komórek macierzystych, leczenie i rehabilitacja.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj