Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Jarmark Rzemieślniczy. Trwają zapisy

Facebook

Jesteś rzemieślnikiem lub rękodzielnikiem z Dolnego Śląska? Pokaż swoje wyroby podczas Święta Rzemiosła, które zaplanowano od 24 do 26 września. Nabór zgłoszeń do Jarmarku Rzemieślniczego trwa jeszcze do 13 sierpnia. To okazja, aby zaprezentować swoje produkty w sercu Wrocławia.

W ostatni wrześniowy weekend miasto Wrocław, organizator Wrocławskiego Święta Rzemiosła – udostępnia lokalnym wytwórcom bezpłatne miejsca do handlu na Jarmarku Rzemieślniczym. Oferta skierowana jest do rzemieślników i rękodzielników działających na terenie Dolnego Śląska.

Jarmark Rzemieślniczy będzie częścią trzydniowego (24-26 września) Wrocławskiego Święta Rzemiosła, podczas którego odbędą się ponadto warsztaty i pokazy, jarmark rękodzieła oraz obchody 75-lecia Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

Święto będzie okazją nie tylko do nabycia produktów tworzonych ręcznie, ale również do bezpośrednich rozmów z lokalnymi twórcami i mistrzami rzemiosła.

Lokalizacja i czas trwania

Jarmark Rzemieślniczy odbędzie się od 24 do 26 września 2021 roku w godzinach od 10:00 do 20:00 na terenie placu przy Katedrze Św. Marii Magdaleny we Wrocławiu przy skrzyżowaniu ulic: Szewskiej, Wita Stwosza i Łaciarskiej.

Kto może uczestniczyć?

Rzemieślnicy i rękodzielnicy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Dolnego Śląska i okolic. Podczas jarmarku wolno sprzedawać jedynie produkty i wyroby rzemieślnicze lub rękodzielnicze.

Terminy i sposób przyjmowania zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego (załączniki do pobrania), przesłanego w formie elektronicznej do Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia na adres: brg@um.wroc.pl w terminie do 13.08.2021 do godziny 15:00. Szczegółowe informacje: dostępne w BIP.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj