Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Las Osobowicki po raz kolejny wypełni się biegaczami

Facebook

Czwarty bieg w ramach cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden odbędzie w sobotę (24 lutego) w Lesie Osobowickim.

city trail
/fot. Tomasz Pawlicki

W grudniu najszybszymi na 5-kilometrowej trasie okazali się Dariusz Boratyński i Monika Bereźnicka. W klasyfikacji generalnej robi się naprawdę ciekawie – dotychczas każdy z rozegranych biegów wygrywały inne osoby.

Biegi CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden są organizowane od października do marca. Na przestrzeni jesienno-zimowych miesięcy odbywa się pięć biegów – na 5-kilometrowej trasie w Lesie Osobowickim.

Poza biegiem głównym, w ramach każdej imprezy organizowane są krótsze biegi dla dzieci i młodzieży – CITY TRAIL Junior. Klasyfikacja generalna jest tworzona na podstawie trzech najlepszych wyników.

Klasyfikacji indywidualnej biegu głównego towarzyszy rywalizacja drużynowa, w której biorą udział zgłoszone w pierwszej części sezonu 4-osobowe zespoły. We Wrocławiu rywalizuje 16 teamów. Na prowadzeniu jest aktualnie pierwszy skład zespołu „MKS Siechnice”.

​Zapisy do biegów

Rejestracja do biegów odbywa się na stronie www.citytrail.pl W tej formie zapisać się można jedynie do jutra (21 lutego) włącznie.

Po tym terminie dopisanie do listy startowej będzie możliwe w biurze zawodów – w dniu biegu. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w okolicy boiska leśnego, w Lesie Osobowickim.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj