StartW Radiu Gra

Łukasz Palkiewicz w Kolejach Dolnośląskich

Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania twórczości Łukasza Palkiewicza oraz rozmowy o zbliżającym się wydarzeniu w Świdnicy, które już tradycyjnie zgromadzi entuzjastów nowoczesnych i elektronicznych brzmień.

– To niepowtarzalna szansa, aby poczuć przedsmak muzycznego święta, które rozpoczyna się już 10 czerwca. Koleje Dolnośląskie są głównym przewoźnikiem Posłuchane_3.0, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług podczas dojazdu do Świdnicy. By podkreślić nasz związek z wydarzeniami, które są ważne dla mieszkańców regionu, postanowiliśmy również, że stacja Świdnica Miasto będzie w składach Kolei Dolnośląskich zapowiadana jinglem przygotowanym właśnie przez Łukasza Palkiewicza – mówi Katarzyna Odrowska, specjalistka ds. promocji KD.

Szatt, czyli Łukasz Palkiewicz to producent z Raciborza, obecnie mieszkający w Poznaniu. Współtworzył między innymi nieszablonowy kolektyw „Zaburzenia”. Mistrz Polski beatmakerów w kategorii Live act w roku 2013. Na swoim koncie ma między innymi występ na Open’er Festival 2015. Dzielił scenę z gwiazdami światowej muzyki takimi jak: Taylor McFerrin, Lapalux, Sun Glitters, Cid Rim czy IAMNOBODI.

Zostaw komentarz