Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

MPWiK Wrocław zapewnia, że sytuacja w Odrze nie wpłynęła na jakość kranówki

Facebook

Wody Polskie Wrocław apelują, aby mieszkańcy nadodrzańskich miejscowości nie wchodzili do Odry. Nie znamy jeszcze przyczyny zatrucia ryb i dopóki nie będzie ona znana, zaleca […]

Wody Polskie Wrocław apelują, aby mieszkańcy nadodrzańskich miejscowości nie wchodzili do Odry. Nie znamy jeszcze przyczyny zatrucia ryb i dopóki nie będzie ona znana, zaleca się unikania kontaktu z wodą. Jednocześnie Wojewódzki Inspektor Sanitarny przypomina, że na całej długości rzeki nie ma żadnego kąpieliska, które jest sprawdzane przez Państwową Inspekcje Sanitarną.

Mówił rzecznik prasowy Wód Polskich Wrocław, Jarosław Garbacz. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę o całkowitym zakazie połowu ryb na całym dolnośląskim odcinku rzeki Odry do 30 września.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapewnia, że sytuacja w Odrze nie wypływa na jakość wrocławskiej kranówki.

Mówiła Martyna Bańcerek, rzeczniczka WPWiK. Wojewódzki Inspektorat do Spraw Środowiska we Wrocławiu złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przeciwko środowisku do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj