Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nieudany przetarg na dzierżawę autobusów przez MPK

Facebook

Nie było chętnych na wydzierżawienie wrocławskiemu MPK 60 nowych autobusów. Pierwszy przetarg w tej sprawie zakończył się fiaskiem. Jak usłyszeliśmy w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym, nie ma żadnych obaw, że podróżnych nie będzie czym wozić.

Nie było chętnych na wydzierżawienie wrocławskiemu MPK 60 nowych autobusów. Pierwszy przetarg w tej sprawie zakończył się fiaskiem. Damian Zdancewicz sprawdzał, co to znaczy dla pasażerów miejskiego przewoźnika. Jak usłyszałem w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym, nie ma żadnych obaw, że podróżnych nie będzie czym wozić.

Spółka liczy na to, że mimo wszystko uda się jeszcze wydzierżawić autobusy w takim terminie, by do końca roku wyjechały one na wrocławskie ulice. Tak, jak było to od początku planowane. Postępowanie będzie więc powtórzone, zapewniają w MPK.

Przewoźnik właśnie rozmawia z producentami, żeby dowiedzieć się, dlaczego nie zechcieli oni stanąć do przetargu. Potem, na tej podstawie, poprawi warunki zamówienia, żeby tym razem już na pewno pojawili się jacyś chętni.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2020