Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„One Year To Go”. Rozgrzewka przed The World Games

Facebook

Warsztaty sportowe, zawody, treningi z mistrzami na świeżym powietrzu i… wielki koncert muzyki elektronicznej. Do The World Games został już tylko rok. Pod hasłem „One Year To Go” wrocławianie mogą liczyć na atrakcje, właśnie z okazji zbliżających się igrzysk sportów nieolimpijskich.

Znanych sportowców będzie można spotkać w wakacyjne weekendy we wrocławskich parkach i na terenach nad Odrą:

– wymienia Kacper Cecota z komitetu organizacyjnego igrzysk. Ale to okazja nie tylko do treningu, będzie można także oglądać profesjonalistów w akcji. Duże sportowe emocje ma, jeszcze w lipcu, zapewnić ważne wydarzenie:

Cykl imprez „One Year To Go” zamknie koncert muzyki elektronicznej. Na placu Wolności wystąpią gwiazdy tego gatunku: Kortez, Bokka, Xxanaxx i Gromee. To miejsce, które będzie ważne dla wszystkich widzów igrzysk. W przyszłym roku znajdzie się tam bowiem  „World Games Plaza”, czyli wielkie sportowe miasteczko pełniące funkcje strefy kibica. Stąd decyzja, by koncert na rok przed igrzyskami odbył się właśnie na placu Wolności:

Dokładnie godziny, miejsca wydarzeń a także informacje o ich ewentualnym przeniesieniu pod dach w razie złej pogody można śledzić na facebookowym profilu TWG2017.

the world

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj