Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Remont torowiska na ulicy Borowskiej [ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY]

Facebook

Od jutra przez najbliższy tydzień tramwaje linii 8, 9, 15, 31 i 32 pojadą objazdem. Ma to związek z remontem torowiska na ulicy Borowskiej w pobliżu przystanku tramwajowego "Dworzec Autobusowy".

Jak pojadą tramwaje?

Tramwaje linii 8 pojadą w obu kierunkach od ulicy Piotra Skargi przez ulicę Teatralną, Świdnicką, Piłsudskiego, Małachowskiego, Pułaskiego do ulicy Hubskiej. Z pominięciem przystanków: „Wzgórze Partyzantów”, „Dworzec Autobusowy”, „Joannitów” i „Gajowa”.

Tramwaje linii 9 pojadą w obu kierunkach od ulicy Sienkiewicza przez ulicę Wyszyńskiego, most Pokoju, plac Społeczny, plac Wróblewskiego, ulicę Pułaskiego, Hubską i Glinianą do ulicy Dyrekcyjnej. Z pominięciem przystanków: „pl. Bema”, „Hala Targowa”, „pl. Nowy Targ”, „Galeria Dominikańska”, „Wzgórze Partyzantów”, „Dworzec Główny” i „Dworzec Autobusowy”.

Tramwaje linii 15 pojadą objazdem w obu kierunkach od ulicy Piłsudskiego przez ulicę Małachowskiego, Pułaskiego, Hubską i Glinianą do ulicy Dyrekcyjnej. Z pominięciem przystanków: „Dworzec Główny (Stawowa)” i „Dworzec Autobusowy”.

Tramwaje linii 31 i 32 pojadą objazdem w obu kierunkach od ulicy Piłsudskiego przez ulicę Małachowskiego, Pułaskiego do ulicy Hubskiej. Z pominięciem przystanków: „Dworzec Główny (Stawowa)”, „Dworzec Autobusowy”, „Joannitów” i „Gajowa”.

Na odcinku Dworzec Główny – Gliniana/Gajowa – Dworzec Główny zostaną uruchomione kursy okresowej linii autobusowej nr 708, która będzie kursowała z częstotliwością:

Dni robocze:

  • od około godziny 4:50 do około godziny 6:00 co 7,5 minuty
  • od około godziny 6:00 do około godziny 9:00 co 6 minut
  • od około godziny 9:00 do około godziny 20:00 co 7,5 minuty
  • od około godziny 20:00 do około godziny 23:30 co 10 minut

W soboty i niedziele

  • od około godziny 5:00 do około godziny 23:30 co 10 minut

Co z biletami?

BILETY JEDNORAZOWE I OKRESOWE w dniach 11-17.03.2023r.

  • Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 8, 9, 15, 31 lub 32 będą mogli kontynuować podróż autobusami linii 708
  • Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut

Celem przypomnienia, pasażerowie posiadający bilet na daną linię okresową mogą podróżować:

  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

Tramwaje linii 8, 9, 15, 31 i 32 powrócą na ulicę Borowską i przystanek „Dworzec Autobusowy” 18 marca.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2023