Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rytm Wrocławia, czyli jak brzmi nasze miasto

Facebook

Wrocławianie przybywajcie, by na Nowym Targu zagrać wspólnie Rytm Wrocławia. W dobrych humorach i przy dźwiękach doskonałej muzyki przywitajmy jesień – najbardziej kolorową porę roku.

Gdybyście na chwilę zamknęli oczy – co słyszycie? Tramwaj, samochody, roześmiane dzieci? O to – jaki jest rytm Wrocławia zapytaliśmy pracowników Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego:

W najbliższy piątek (23.09.) sami będziecie mogli usłyszeć jak brzmi Wrocław. Koncert Rytm Wrocławia w wykonaniu Wrocław Respect Orchestra pod batutą Mariusza Dziubka rozpocznie obchody tego święta, mówi Dorota Feliks, dyrektor WCRS:

Pomysł na tą imprezę narodził się już na początku roku, dodaje Dorota Feliks:

Organizatorzy zapraszają wrocławian, by pojawili się na Nowym Targu z instrumentem perkusyjnym – bębenkiem, grzechotką, pałeczkami – i wspólnie zagrali rytm miasta. My też będziemy Wam towarzyszyć!

Do wspólnej dobrej zabawy zapraszają:

  • Wrocław Respect Orchestra, która pod batutą Mariusza Dziubka, zabierze nas w niezwykłą podróż po przeróżnych gatunkach i utworach od wrocławskich przebojów po polskie i zagraniczne hity
  • Me Myself & I wraz z oryginalnym wykonaniem najbardziej znanej piosenki o naszym mieście  – Wrocławskiej Piosenki
  • Wrocławska Stepownia, która tańcem i stukotem porwie do tańca każdego z obecnych na Nowym Targu
  • artyści występujący w pawilonach kultury Parki ESK Wrocław 2016.

Rytm Wrocławia nawiązuje także do Wrocławskiej Tamborrady – radosnego święta bębnów, w którym zagrało tysiące uczniów. Dlatego zaproszenie od organizatorów, by na Nowym Targu pojawić się z instrumentem perkusyjnym – bębenkiem, grzechotką, pałeczkami – i wspólnie włączyć nie tylko tamborradowe dźwięki, ale także zagrać rytm naszego miasta.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj