Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Słuchaj, czytaj książki!

Facebook

Co robić w długie i chłodne jesienne wieczory? Czytać książki! Teraz możecie je wypożyczyć w naszej sąsiedzkiej biblioteczce albo odebrać w prezencie w ramach nowej akcji promocyjnej.

W dniach 8-9 października zapraszamy wszystkich miłośników książek do udziału w akcji, w ramach której robiąc zakupy za minimum 150 zł będziecie mogli odebrać książkę w prezencie! Znajdą się wśród nich tytuły rozmaitych gatunków literackich odpowiednich zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Aby odebrać książkę wystarczy zachować paragon i zgłosić się z nim do Punktu Obsługi Akcji. W sobotę odbędzie się też spotkanie z aktorami – Iloną Janyst i Piotrem Głowackim, którzy wspólnie przeczytają najmłodszym fragmenty książek, takich jak „Mały Książę” czy „Alicja w Krainie Czarów”

Ale to nie wszystko! W piątek na terenie galerii zostanie ustawiona specjalna biblioteczka dedykowana zbiórce książek na rzecz Fundacji Zaczytani.org, która regularnie uzupełnia księgozbiory w szpitalach, placówkach pomocowych, opiekuńczych i wychowawczych. Przez trzy tygodnie będziecie mogli zostawić na niej książki dla dzieci, dla rodziców i dla dorosłych, w dobrym stanie technicznym, wydane po 2000 roku (nie będą przyjmowane podręczniki, encyklopedie, słowniki, kodeksy i czasopisma). Następnie biblioteczka zostanie przekazana fundacji. W jej miejscu (przy strefie relaksu naprzeciwko sklepu Mohito) stanie specjalna półka do sąsiedzkiej wymiany książek, która zostanie w centrum na stałe. Codziennie będziecie mogli zostawiać na niej tytuły, które już przeczytaliście, a w zamian zabrać do domu te, których jeszcze nie znacie. Jak Wam się podoba takie rozwiązanie?

Zapraszamy!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj