Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Stylowo na festiwalu 2.0 – Wrocław Fashion Outlet po raz kolejny organizuje konkurs na najciekawszą stylizację uczestników festiwalu Nowe Horyzonty

Facebook

23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty wystartował – tegoroczna edycja stacjonarna będzie trwała do 30 lipca i tradycyjnie odbędzie się we Wrocławiu. W tym roku po raz kolejny, Wrocław Fashion Outlet organizuje konkurs na najciekawszą stylizację uczestników festiwalu. Laureat, który zostanie wyłoniony w wyniku głosowania przeprowadzonego na profilu centrum na Facebooku, otrzyma wyjątkową nagrodę.

/materiały prasowe/Fashion Outlet/

Miłośnicy kina i mody, czyli stylowi festiwalowicze

Wrocław Fashion Outlet od wielu lat jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. W tym roku w ramach rozgrzewki przed wydarzeniem modowe centrum zorganizowało aż cztery bezpłatne pokazy filmowe. Wydarzeniu towarzyszyła muzyka na żywo, konkursy z nagrodami i foodtrucki.

Główną atrakcją pozostaje jednak konkurs na najciekawszą stylizację uczestników wydarzenia. Przedstawiciele Wrocław Fashion Outlet wraz ze stylistką Kasią Skoczylas i fotografką Martą Filipczyk 23 lipca przemierzali przestrzeń festiwalową w poszukiwaniu uczestników, których stylizacje wzbudzą u nich największy zachwyt. Wybrańcy otrzymali upominki od Wrocław Fashion Outlet a ich wyjątkowe stylizacje zostały uwiecznione na zdjęciach. Część z nich zostanie opublikowana na facebookowym profilu centrum, gdzie następnie odbędzie się głosowanie na najciekawszą stylizację festiwalu.

/materiały prasowe/Fashion Outlet/

Kino i moda oraz ich przenikanie się to fascynujący duet niekończących się wzajemnych inspiracji i wizualnych zachwytów. Świat filmu nieustannie wpływa na modowe trendy i gusta, wyznacza ikony stylu, a także inspiruje do eksperymentowania z ubiorem. Dlatego podczas wydarzenia wśród kinomanów szukaliśmy także miłośników mody. Nasi eksperci w przestrzeni festiwalowej nagrodzili aż 20 stylizacji, a następnie internauci poprzez głosowanie wyłonią głównego laureata konkursu

– wyjaśnia Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

Konkurs na najciekawszą stylizację festiwalu Nowe Horyzonty wystartuje 26 lipca i potrwa do 2 sierpnia. Aby oddać w nim swój głos wystarczy odwiedzić profil Wrocław Fashion Outlet na Facebooku. Zostanie tam opublikowana galeria zdjęć prezentujących najciekawsze, najbardziej pomysłowe i wzbudzające zachwyt stylizacje zaprezentowane podczas tegorocznej edycji wydarzenia. Następnie wystarczy polubić zdjęcie swojego faworyta. Laureaci pierwszego, drugiego oraz trzeciego miejsca otrzymają nagrodę w postaci karty podarunkowej na zakupy we Wrocław Fashion Outlet o wartości kolejno 300, 200 oraz 100 zł.

/materiały prasowe/Fashion Outlet/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj