StartPolecamy W Radiu Gra Wiadomości Wiadomości dnia

Światowy Dzień Walki z Rakiem! Możesz pomóc małym podopiecznym Fundacki „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” uruchomiła na Facebooku zbiórkę pieniędzy na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów kliki „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. To największy w Polsce szpital leczący dzieci chore na nowotwory i najnowocześniejsze centrum transplantacji szpiku dla dzieci chorujących na białaczki. Co roku leczy się tu ponad 2000 dzieci z całej Polski.

Do 5 lutego każdy może wesprzeć dzieci chore na raka. Właśnie ruszyła facebookowa zbiórka „Światowy Dzień Walki z Rakiem. Pomóż małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Można ją znaleźć pod adresem https://www.facebook.com/donate/535408713647097/
Pozyskane środki fundacja przeznaczy na pomoc dzieciom i klinice:

• drogie, nierefundowane leki ratujące życie,
• leczenie dzieci za granicą, kiedy wyczerpią się już wszystkie możliwości w Polsce,
• nowoczesny sprzęt, żeby diagnozować i leczyć jeszcze skuteczniej.

Pomóż pomagać!
Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” już od 27 lat pomaga dzieciom z całej Polski, które leczą się we wrocławskiej Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Finansuje kosztowne, nierefundowane leki, terapie i rehabilitacje, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. To właśnie z inicjatywy Fundacji powstał najnowocześniejszy w Polsce szpital – Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei”.

Jak możesz pomóc dzieciom chorym na raka?

• Przekaż 1% podatku na rzecz dzieci z „Przylądka Nadziei”. Wystarczy wpisać do formularza PIT numer KRS 00000 86210.
• Dołącz do wolontariatu Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową lub zaangażuj swoją firmę w wolontariat pracowniczy: www.naratunek.org
• Weź udział w trwającej do 5 lutego specjalnej zbiórce na Facebooku, zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem:
https://www.facebook.com/donate/535408713647097

Zostaw komentarz