Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Tłok w rejonie cmentarzy. Gdzie parkować, jak się poruszać?

Facebook

Tłok na ulicach w pobliżu cmentarzy, a przy samych nekropoliach – zakazy wjazdu i ograniczenia w parkowaniu. Kierowcy nie mają łatwego życia we Wszystkich Świętych. Samochód najlepiej zostawić pod domem i dojechać na cmentarz tramwajem, autobusem albo ewentualnie taksówką.

Te pojazdy zawiozą nas pod same bramy nekropolii, bo tylko one mają tam pozwolenie na wjazd. Pozostali – muszą skorzystać ze specjalnych parkingów.

I tak: miejsca postojowe dla dojeżdżających na cmentarz Osobowicki zostały zorganizowane na terenie Centrum  Szkolenia  Wojsk  Inżynieryjnych  i  Chemicznych, tamtejszy parking działa już od kilku dni. Można tam wjechać od ulicy Obornickiej.

W rejonie ulicy Grabiszyńskiej do dyspozycji kierowców będą trzy parkingi: na terenie FAT przy ul. Klecińskiej, na terenie firmy WABCO przy Ostrowskiego oraz przy biurowcach TWINS – ten jednak będzie płatny. Wjazd kosztuje cztery złote.

W rejonie mniejszych cmentarzy przez całe święto będą czynne dodatkowe parkingi utworzone na jezdniach niektórych ulic, które na ten czas staną się drogami jednokierunkowymi.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj