Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Uwaga kierowcy – możliwe utrudnienia w ruchu. Miasto remontuje ulice Chińską i Centralną

Facebook

W dniach 8 i 9 grudnia odbędzie się drugi etap prac szybkiej wymiany nawierzchni, w ramach której ułożona zostanie nowa warstwa betonu asfaltowego na ulicach Chińskiej i Centralnej.

/Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

O wymianie nawierzchni pisaliśmy już tutaj.

Podobnie jak przy frezowaniu tak i teraz przy układaniu masy, remont rozpocznie się od strony ulicy Koreańskiej, prace będą przesuwać się w kierunku ulicy Konduktorskiej.  Roboty drogowe będą prowadzone przy połowicznym zajęciu jezdni. Ruch będzie sterowany ręcznie przez firmę wykonawczą.

/Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

Mogą wystąpić utrudnienia czasowe i lokalne w płynności ruchu, gdyż pracujący sprzęt od początku inwestycji wymagał wdrożenia lokalnych ograniczeń w parkowaniu na całym odcinku objętym pracami: od ulicy Koreańskiej aż do ulicy Konduktorskiej.

/Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

Warto pamiętać aby stosować się do obowiązujących zakazów postoju, gdyż wszystkie pojazdy blokujące przejazd sprzętu układającego nawierzchnię będą natychmiast odholowywane na lawetach.  Etap 3 prac przewiduje wprowadzenie na ulicach Chińskiej i Centralnej nowej organizacji ruchu z elementami jego uspokojenia – azyle, słupki, progi wyspowe.

/Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2024