Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocławska policja szuka zaginionej żołnierki

Facebook

Anna Turlej wyszła z domu 29 listopada i zaginęła. Kobieta miała iść do sklepu, ale od tej pory nie dała znaku życia swojej rodzinie. Teraz szuka jej policja i wojsko.

/fot. fb. Gdziekolwiek jesteś /Anna Turlej

Zaginiona wyszła z domu 29 listopada 2023 roku między godz. 21.00 a 22.00, twierdząc, że idzie do sklepu. Nie wiadomo, czy tam dotarła, bo od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Anna Turlej pochodzi z województwa łódzkiego, ale od roku mieszka wraz z rodziną we Wrocławiu przy ul. Poświęckiej. Pracuje jako zawodowy żołnierz.

Zaginiona jest blondynką o niebieskich oczach i średniej budowie ciała i wzroście około 160 cm. Ma 44 lata.

W dniu zaginięcia ubrana była w jesienną kurtkę, czarną, lekko pikowaną, sięgającą pasa, oraz białe sportowe buty. Anna Turlej nie ma przy sobie telefonu i kluczy do domu. Wychodząc do sklepu zabrała jedynie portfel z dokumentami. Z relacji bliskich wynika, że zaginiona nigdy wcześniej nie znikała ani nie zrywała kontaktu z rodziną, z którą jest bardzo związana emocjonalnie

– przekazano w komunikacie na Facebooku.

Ktokolwiek widział Annę Turlej lub wie o jej losach, proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą komendą policji lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112, albo z Żandarmerią Wojskową we Wrocławiu, nr tel. 26 16 53 425.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj