Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wystartowaliśmy! Na ulice Wrocławia wyjechał specjalny wóz RADIA GRA

Facebook

Wystartowaliśmy! Na ulice Wrocławia wyjechał nasz specjalny, świąteczny wóz RADIA GRA. Samochód pełen niespodzianek i upominków. Do końca grudnia będziemy przemierzać ulice miasta by odwiedzać naszych słuchaczy w pracy, szkole czy w domu. Możecie się z nami spotkać, porozmawiać i złożyć życzenia, którzy Wasi najbliżsi usłyszą na naszej antenie. Nie zabraknie oczywiście niespodzianek.

Do końca grudnia specjalny wóz RADIA GRA będzie kursował po ulicach miasta. Będziemy pojawiać się w ciekawych miejscach, rozmawiać o tym, czym żyje miasto i przede wszystkim spotykać się ze słuchaczami.

Widzicie nasz wóz na drodze? Pomachajcie. Zatrzymajcie. Podejdźcie. Mamy dla Was masę upominków i czekamy na Wasze życzenia dla najbliższych i przyjaciół. Będą oni mogli je usłyszeć na antenie RADIA GRA. Zachęcamy także do wspólnych fotografii i wysyłania pozytywnej energii na całe miasto. Szukajcie naszego wozu na ulicach, wypatrujcie na parkingach, zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nie zabraknie oczywiście prezentów. Mamy dla Was słodkie upominki. Specjalne upominki od RADIA GRA, zaproszenia do teatru, a w zimne dni będziemy rozgrzewali gorącą herbatą.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj