Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty i 11. American Film Festival – połączą siły w listopadzie

Facebook

20. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty nie odbędzie się w planowym terminie. Jednak jeszcze w tym roku przed nami wyjątkowa odsłona wszystkich stanów kina. W dniach 5-15 listopada we Wrocławiu równocześnie odbędą się 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty i 11. American Film Festival.

 

I jak dodaje Stanisław Abramik z kina Nowe Horyzonty – wszelkie szczegóły, w tym związane z programem wydarzenia, będziemy ogłaszać na bieżąco. Zakupiony karnet obowiązuje na listopadową odsłonę połączonych festiwali, ale można go także zamienić na voucher przeznaczony do wykorzystania podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty w 2020 i 2021 roku.
Inne możwliości znajdziemy na stronie nowehoryzonty.pl

Branżę filmową niewątpliwie również dotknął obecny kryzys, a skoro festiwale są przekładane, a produkcje wstrzymane – co z programem?

Co istotne wydarzenia branżowe festiwalu odbędą się planowo w lipcu…

A skąd decyzja o połączeniu właśnie Nowych Horyzontów z American Film Festival?

Listopadowy termin daje przestrzeń na możliwie dogodne i bezpieczne przygotowanie formuły połączonych festiwali. Ogromną częścią obu wydarzeń był klub festiwalowy bez, którego również w tym roku organizatorzy nie wyobrażają sobie NH i AFF.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj