Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Aquapark Wrocław ponownie otwarty. Sprawdzamy jak obecnie można z niego korzystać.

Facebook

W nowym reżimie sanitarnym możemy korzystać już ze wszystkich stref, mowa o basenach rekreacyjnych, strefie saunarium, basenie sportowym oraz siłowni i fitnessie. Dzisiaj sprawdzamy jak wyglądało odmrożenie tego miejsca…

źródło: facebook.com/aquaparkwroclaw
źródło: facebook.com/aquaparkwroclaw

 

 

Zamontowanie kamer termowizyjnych to tylko część zmian, które pojawiły się ze względu na pandemie. Jak zatem wygląda teraz wejście na obiekt?

 

 

W niektórych miejscach pojawiają się specjalne oznaczenia dzięki, którym wiemy ile osób np. może przybywać w danej saunie bądź jacuzzi.

 

Minęło już kilkanaście dni od ponownego otwarcia Aquaparku, jak zatem wygląda sytuacja z frekwencją?

 

 

Na początku były pewne ograniczenia jeżeli chodzi o max. czas przebywania np. w strefie basenów rekreacyjnych, teraz jednak powrócono do poprzedniej oferty.

 

Podczas zamknięcia zdecydowano się na pewne remonty wewnątrz budynku, które przy normalnym ruchu były wyzwaniem do przeprowadzenia…

 

 

Mówi Anna Lisowska rzeczniczka wrocławskiego Aquaparku.

 

Cały czas natomiast trwają pracę związane z budową nowych basenów zewnętrznych…

 

 

Dwa nowe baseny będą czynne tylko latem. Od strony ul. Petrusewicza pojawi się tzw. kasa letnia. Początkowo planowano, że będzie można dzięki niej skorzystać tylko z dwóch nowych basenów, jednak ostatecznie zdecydowano, że niezależnie od kasy, którą wybierzemy nadal obowiązywały będą bilety na cały obiekt.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj