Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Bezpłatne atrakcje dla niepełnosprawnych już w ten weekend

Facebook

Niepełnosprawni za darmo skorzystają z miejskich atrakcji. Wystarczy że pobiorą bezpłatne wejściówki. Najbliższy weekend to Dni Otwarte Funduszy Europejskich i specjalna akcja: „Na tropie dostępnego miasta”.

fot. maria-anne \ pixabay.com

Muzeum Pana Tadeusza, Kolejkowo, , Centrum Poznawcze Hali Stulecia, Centrum Historii Zajezdnia, ZOO Wrocław, Hydropolis a nawet zwiedzanie Stadionu Wrocław z przewodnikiem czy dowolny seans w kinie Nowe Horyzonty – to lista atrakcji, z których niepełnosprawni wrocławianie będą mogli skorzystać w ten weekend zupełnie bezpłatnie. Wystarczy tylko skontaktować się z Fundacją „Promyk Słońca”, która razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej organizuje akcję. Osobom potrzebującym wsparcia fundacja zapewni również bezpłatne usługi asystenta.

 

Liczba wejściówek do pobrania jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Ponadto jedna osoba w ramach tej akcji może skorzystać z maksymalnie trzech różnych obiektów. Akcja to część programu SAMO-Dzielni, wspierającego niepełnosprawnych w samodzielnym funkcjonowaniu.

 

Na zgłoszenia telefoniczne pod numerem 71 7950 951 lub 603 503 396 fundacja czeka do 10 maja do godziny 16. Wejściówki będą rozdawane do momentu ich wyczerpania – decyduje kolejność zgłoszeń!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj