Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Bezpłatne bilety na mecz Śląska Wrocław z okazji zakończenia wakacji

Facebook

Dzisiaj od godziny 12 do godz. 16, każdy kibic Śląska Wrocław poniżej 18. roku życia będzie mógł otrzymać darmowy bilet na niedzielne spotkanie trójkolorowych z Jagiellonią Białystok.

/materiały prasowe/Śląsk Wrocław

Podopieczni Jacka Magiery w ostatnim czasie są w bardzo dobrej formie, notując trzy zwycięstwa z rzędu. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach zielono-biało-czerwoni wracają na Tarczyński Arenę, by zmierzyć się z aktualnym liderem tabeli – Jagiellonią Białystok. Mecz odbędzie się 3 września o godz. 12:30, czyli w ostatni dzień tegorocznych wakacji. Z tej okazji klub przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy w poniedziałek rozpoczynają rok szkolny i nie skończyli jeszcze 18 lat.

Dzisiaj w godzinach 12-16 wszyscy niepełnoletni kibice Śląska mogą zgarnąć bilety na niedzielny mecz za darmo. Wejściówki można kupować on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl oraz dwóch punktach stacjonarnych: kasach biletowych przy Oporowskiej 62 oraz kasach biletowych przy Tarczyński Arenie (ul. Królewiecka).

Oprócz tego cały czas trwa również promocja „Bilet dla pierwszaka”. Kibice, którzy wybierają się na stadion pierwszy raz od przynajmniej kilku lat otrzymują 20% zniżki na wejściówki. Podczas ostatniego domowego meczu Śląska tego typu „pierwszaków” było na trybunach niemal 6 tysięcy.

Niespełna 17 tysięcy kibiców na meczu z Zagłębiem i ponad 20 tysięcy na spotkaniu z Lechem. Tak prezentuje się frekwencja na wrocławskich spotkaniach WKS-u w sezonie 2023/24. Zarówno pod względem średniej liczby widzów na trybunach jak i punktów w ligowej tabeli, Śląsk plasuje się obecnie w pierwszej trójce.

/materiały prasowe/Śląsk Wrocław

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj