Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dolnośląskie produkty na międzynarodowych targach Grüne Woche 2024

Facebook

To już kolejny rok, w którym Województwo Dolnośląskie uczestniczy w Międzynarodowych Targach Żywności, Rolnictwa i Ogrodnictwa Grüne Woche, odbywających się od 19 do 28 stycznia 2024 roku w Berlinie. To międzynarodowe wydarzenie gromadzi producentów i przetwórców, którzy prezentują tu żywność, zaopatrzenie dla ogrodnictwa oraz rolnictwa.

Na stoisku regionalnym zostały zaprezentowane charakterystyczne produkty rolnicze i spożywcze z Dolnego Śląska, a także tradycyjne wyroby ceramiczne.

Liczba wystawców na targach systematycznie wzrasta, obecnie zbliżając się do prawie 2 tysięcy podmiotów. Wystawcy reprezentują ponad 70 krajów z Europy i różnych części świata. Województwo Dolnośląskie bierze udział w Targach Grüne Woche nieprzerwanie od 2006 roku.

Jako Dolny Śląsk od wielu lat uczestniczymy w targach Grune Woche. Co roku nasi przedsiębiorcy – w szczególności lokalni producenci – prezentują swoje wyroby na stoisku Dolnego Śląska. To okazja do promocji artykułów wysokiej jakości, zarówno spożywczych, jak i rękodzieła. Nie inaczej jest w tym roku, ponieważ nasze regionalne stoisko odwiedziły już tysiące osób

– mówi wicemarszałek Grzegorz Macko.

fot: materiały prasowe/Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj