Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dużo dramatu i zwroty akcji. Wrocławianie przegrali z Ulm po dogrywce

Facebook

Koszykarze Śląska Wrocław przegrali po dogrywce z Ulm 103:108. Wrocławianie byli bardzo blisko zwycięstwa, niestety w czwartej kwarcie stracili prowadzenie w meczu. Szczęśliwie udało się doprowadzić do wyrównania. W dogrywce lepsi okazali się jednak mistrzowie Niemiec.

/fot. fb. WKS Śląsk Wrocław - koszykówka

Dużo dramatu i zwroty akcji. Wrocławianie przegrali Ulm po dogrywce

Osłabiony kadrowo Śląsk bardzo dobrze zaprezentował się na tle wyżej notowanego zespołu. Różnice między obiema drużynami można było dostrzec dopiero pod koniec spotkania. Wrocławianie zachwycali przede wszystkim twardą grą i dużym zaangażowaniem. Niestety w czwartej kwarcie gospodarze rzucili się do ataku. A ich skuteczna i zdecydowana gra, w połączeniu z rzutami za trzy punkty pozwoliła na obrobienie wszystkich strat.

Śląskowi udało się jednak doprowadzić do dogrywki. Kluczową akcję wykorzystał Łukasz Kolenda, który trafił za trzy punkty. Następnie na kilka sekund przed końcem spotkania, dwoma celnymi wolnymi do wyrównania doprowadził Parachouski. W niej zdecydowanie lepsi okazli się Niemcy, którzy wygrali z wicemistrzami Polski 108:103.

Okazje do zrewanżowania się swoim kibicom trójkolorowi będą mieli już w niedzielę. W meczu domowym zmierzą się z Zastalem Zielona Góra.

Autor: Kamil Durkacz