Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kierowcy, uważajcie! W najbliższych dniach czeka sporo utrudnień na wrocławskich ulicach

Facebook

Gdzie trzeba zdjąć nogę z gazu i szczególnie uważać? Jeszcze prawdopodobnie przez tydzień kierowcy nie będą mieli możliwości skręcania w prawo z ulicy Piłsudskiego w Lelewela – informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Doszło tam do awarii i jezdnia jest częściowo rozkopana.

Utrudnień muszą się także spodziewać kierowcy przejeżdżający przez Leśnicę. Na ulicy Średzkiej drogowcy naprawiają uszkodzoną po zimie nawierzchnię. Na szczęście pamiętają oni, że to bardzo ważna ulica i prace będą prowadzić w nocy, żeby nie paraliżować ruchu. Można spodziewać się zwężenia do jednego pasa i ruchu wahadłowego, którym będą kierowali robotnicy.

Od piątku (22.04.) zmienia się pierwszeństwo przed wjazdem na rondo Lotników Polskich. Do tej pory ci, którzy jechali ulicą Bora-Komorowskiego mieli pierwszeństwo przed zjeżdżającymi od al. Jana III Sobieskiego. Teraz to miejsce będzie skrzyżowaniem równorzędnym – więc to jadący Bora-Komorowskiego będą musieli ustąpić. O takie rozwiązanie prosili mieszkańcy tych okolic.

Jeżeli zaś chodzi o centrum, to jeszcze tylko dziś (21.04.) można zostawić auto przy ul. św. Wita. Od piątku terenem będzie zarządzał nowy właściciel, który chce tam wybudować biurowiec.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj