Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nowa koszulka Śląska Wrocław z okazji 75-lecia istnienia klubu

Facebook

Śląsk Wrocław kończy w tym roku 75 lat. Z tej okazji klub przy współpracy z 11teamsports oraz Nike przygotował specjalną koszulkę meczową w której trójkolorowi zagrają podczas najbliższego spotkania z Legią Warszawą. Koszulki są już dostępne w sprzedaży!

Dostępność

Pierwszeństwo w przedsprzedaży mają osoby posiadające karnet (3-4.11), nie chcąc jednak pozbawiać kupna koszulki przez pozostałych kibiców klub wprowadził pewne regulację polegające na tym, że każdy karnetowicz będzie mógł zakupić tylko jeden egzemplarz. Od soboty 5.11 koszulki będą w sprzedaży dla wszystkich w cenie 329 złotych. Dostępnych będzie 750 numerowanych sztuk.

Unikalność

Wyróżniającą się częścią koszulki jest duży, monochromatyczny emblemat w kształcie tarczy, na którym widnieje herb klubu i napis 75 lat oraz 1947-2022.Na dole znajdziemy zielono-biało-czerwone paski, symbolizujące barwy Śląska Wrocław. Każdy z wyprodukowanych 750 egzemplarzy jubileuszowego stroju posiada swój unikalny numer. Warto też również wspomnieć, że piłkarze wystąpią w nich tylko raz.

fot.: slaskwroclaw.pl

Gdzie?

Zakupu możemy dokonać zarówno stacjonarnie w obu sklepach kibica na ulicy Oporowskiej jak i bezpośrednio na stadionie. Od soboty 4.11 dostępne będą również w sklepie online.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj