Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nowa wystawa przy ulicy Świdnickiej #WPELNIKOBIECA

Facebook

Fundacja Para – NORMAL Activity wraz z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego przygotowały nową wystawę, którą możecie już oglądać przy ulicy Świdnickiej. KOBIECOŚĆ NIE JEST NIEPEŁNOSPRAWNA #WPELNIKOBIECA to hasło przewodnie wystawy, która ma walczyć ze stereotypami na temat niepełnosprawności. Co przedstawiają fotografie? O tym inicjatorka całego wydarzenia, Judyta Pożerniuk, prezeska Fundacji Para-NORMAL Activity. Sesja odbyła się […]

Fundacja Para – NORMAL Activity wraz z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego przygotowały nową wystawę, którą możecie już oglądać przy ulicy Świdnickiej. KOBIECOŚĆ NIE JEST NIEPEŁNOSPRAWNA #WPELNIKOBIECA to hasło przewodnie wystawy, która ma walczyć ze stereotypami na temat niepełnosprawności. Co przedstawiają fotografie? O tym inicjatorka całego wydarzenia, Judyta Pożerniuk, prezeska Fundacji Para-NORMAL Activity.

Sesja odbyła się w trzech miejscach – w Hali Ludowej, Hydropolis oraz na Bulwarze Dunikowskiego.

Zapytaliśmy kobiety biorące udział w sesji, jak czuły się w roli modelek.

Mówiły Magdalena Orłoś i Anna Kwiatek. Wystawę przy ulicy Świdnickiej możecie oglądać do 16 sierpnia. Znajdziecie ją między ulicą Kazimierza Wielkiego, a placem Teatralnym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023