Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zimowa Pergola. Nowa odsłona fontanny multimedialnej

Facebook

Pokazy Fontanny Multimedialnej w sezonie letnim od 14 lat przyciągają do Hali Stulecia tłumy turystów. W tym roku Pergola będzie otwarta także zimą, podczas wydarzenia zaplanowano między innymi pokazy świątecznej iluminacji z muzyką w tle.

/fot. fb. Hala Stulecia/Zimowa Pergola

Pergola jest miejscem stworzonym do spacerowania i spędzania powolnych, leniwych godzin na ulubionej lekturze lub niezobowiązujących plotkach ze znajomymi. Do tej pory te przyjemności dostępne były tylko w ciepłe dni.

Tej zimy jednak Pergola została oświetlona setkami lampek, które mienią się w rytmie świątecznych melodii. Ulubione miejsce spacerów wrocławian, tym razem pozwoli poczuć klimat nadchodzących świąt.

Zadbaliśmy o to, by Pergola stała się pretekstem do wyjścia z domu także zimą. Najbardziej charakterystyczne miejsce spacerowe we Wrocławiu przeniesie nas w klimat świąt dzięki iluminacji, a specjalne propozycje w Bistro i Restauracji Tarasowej, znajdujących się we Wrocławskim Centrum Kongresowym, staną się okazją do spędzania długich wieczorów w gronie przyjaciół

– mówi Jakub Grudniewski, prezes Hali Stulecia.

Zimowa Pergola jest częścią multimedialnej wystawy „Dzika Afryka”, znajdującej się we wrocławskim ZOO, jednak zwiedzanie jej jest bezpłatne. Przedsmak ogrodów świateł – Garden of Lights do obejrzenia w kompleksie Hali Stulecia.

Pokazy iluminacji świątecznej odbywają się każdego dnia od 16 do 22, co 20 minut.

Więcej informacji na temat wystawy znajdziecie TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024